Piektdiena, 19.04.2024, 23:53Sākums | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Pastāsti par mums!

Ieejas forma

Lietotāja vārds:
Parole:

Čatiņš

draugi

Meklis

Kāds būs laiks?

Laiks Rīgas GISMETEO: Погода по г.Рига

Aptauja

Kā cīnies ar sniegu?
Atbilžu kopskaits: 27

Statistika

Komentāri: 4
Forums: 25/99
Saišu katalogs: 24

Mūsu banneris

ciku-caku

deposit uploader

SMS sūteklis

Cik laika tas prasīs? - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Kā to dara? » Kā to dara? » Cik laika tas prasīs? (Laika patēriņš)
Cik laika tas prasīs?
DaiguceDatums: Pirmdiena, 25.01.2010, 13:46 | Ziņojums # 1
Grupa: Dzēstās





Gribās to un gribās šito, dzija arī tā kā ir, paraudziņš patīk. Bet cik gan laika man prasīs šis darbiņš?
kad saskaitīju savus 15 iesāktos darbiņus šā gada sākumā , parēķināju cik plānoju laika (aptuveni), lai darbu nobeigtu, un rezultāts mani pārsteidza. Ja adīšu katru dienu vismaz 2 stundas, tad iesākto pabeigšu tieši gada laikā. wacko Bet kur lai liek pārējās ideju skices un nebaltajai dienai dienai ar dziju siltināto skapi?
 
DaiguceDatums: Pirmdiena, 25.01.2010, 13:54 | Ziņojums # 2
Grupa: Dzēstās





Tātad, ja man ir VIENA DIENA. Ko es varu paspēt?

Noteikti var kaut ko iemācīties. Marta devās mācīties pie 3vardēm uzpīt interesantu rokas sprādzīti.

Vēl, ja pat tev ir tikai 11 gadi, vari iemācīties uztamborēt ko vienkāršu, bet noderīgu

Vienā brīvdienā var arī uzadīt dāvanu maisiņu

Vienu dienu jeb 10 stundas vajadzēja arī man, lai uzadītu volānšalli pēc Anitras Toomas žurnāla publikācijas. Kā to vari izdarīt arī tu, lasi te

 
DaiguceDatums: Pirmdiena, 25.01.2010, 13:57 | Ziņojums # 3
Grupa: Dzēstās





Ja ir NEDĒĻA! Tiesa, svarīgi vai tā ir atvaļinājuma nedēļa, kuru var pavadīt adot vien, vai arī darba nedēļa, kad rokdarbiem tiks veltītas pāris stundiņas pēcpusdienā un kāds sestdienas vakars.

katrā ziņā vienā dienā var uzadīt zeķītes bēbim, bet nedēļa ir laiks, lai draudzenes vienotos, ka saadīs zeķītes labdarībai (priekšlaikus dzimušajiem mazuļiem) un tiekoties krodziņā palielītos ar savu veikumu.
Bet palielīties ar savu uzadīto zeķi vari te

 
DaiguceDatums: Pirmdiena, 25.01.2010, 13:58 | Ziņojums # 4
Grupa: Dzēstās





MĒNESIS.
Optimālais laiks vienam lielgabalam. Jakai, džemperim, varbūt pat mētelim.
 
DaiguceDatums: Pirmdiena, 25.01.2010, 14:02 | Ziņojums # 5
Grupa: Dzēstās





GADS droši vien būtu visoptimālākais laika posms kāda lielizmēra deķa nomargošanai no posmiem. Nu tā, pieķerties kad iedvesma kādam vienkāršam rakstam.
Konkrētais ir kopdarbs un tapis 9 mēnešus

 
PujeneDatums: Trešdiena, 27.01.2010, 23:46 | Ziņojums # 6
Leitnants
Grupa: Пользователи
Ziņojumu skaits: 9
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Daiguce, Tavi adīšanas laiki man ir jāpareizina ar 3, tad varbūt es iekļautos rāmjos. biggrin
 
DaiguceDatums: Ceturtdiena, 28.01.2010, 10:49 | Ziņojums # 7
Grupa: Dzēstās





Atzīšos, ka es te runāju par optimālo laiku ar kuru būtu jārēķinās, ja margo vienu darbu. Tas nenozīmē, ka man nav rokdarbu, kuri nestāv 2 gadus nepabeigti. deal
Ir darbiņi, kas kā iesākas, tā beidzās (es vispār esmu maniaks šitā adīt), bet ir arī darbi, kas tikpat ātri iesākti arī tikpat ātri tiek aizbīdīti tālāk no acīm. Ja izvēlēts kāds smalks darbs, reizēm savam nobeigumam tas tuvojas jau tad, kad mode mainījusies book haha
 
Forums » Kā to dara? » Kā to dara? » Cik laika tas prasīs? (Laika patēriņš)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Rūdis © 2024 |