Pirmdiena, 27.01.2020, 18:09Sākums | Reģistrācija | Ieeja

Vietnes izvēlne

Pastāsti par mums!

Ieejas forma

Lietotāja vārds:
Parole:

Čatiņš

draugi

Meklis

Kāds būs laiks?

Laiks Rīgas GISMETEO: Погода по г.Рига

Aptauja

Kā cīnies ar sniegu?
Atbilžu kopskaits: 26

Statistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Komentāri: 4
Forums: 25/99
Saišu katalogs: 24

Mūsu banneris

ciku-caku

deposit uploader

SMS sūteklis

Mēģinām nopelnīt papildus
Pašreiz ir sarežģīts laiks, daudzas ģimenes meklē iespēju papildus nopelnīt kādu latu vai eiro. Ja Tu redzi tekstu, Tev mājās ir ne tikai dators, bet arī internets. Daudz ir dzirdēts par peļņu internetā. Šajā lapā mēģināsim šo iespēju nedauz izpētīt, tā teikt - atdalīt mušas (blēžus) no kotletēm (reālām iespējām).
1.Uzņēmumi, kuri maksā par reklāmas apskatīšanu

www.spelite.lv  Latvijas lapa, kur maksā par reklāmas apskatīšanu -vismaz reizi trijās dienās jāapskata (jāuzklikšķina) rinda reklāmas banneru, par ko tiek uzrēķināti punkti, kurus pārrēķina naudiņā.

"Mēs piedāvājam saņemt lieliskas balvas, par reklāmas skatīšanos. Apskatot reklāmas, par katru skatījumu saņemsi 10.00 punktus dienā! No jauna reklāmas drīkst apskatīt 24 stundas pēc pēdējā apskates brīža. Punktus iespējams pelnīt, arī saņemot privāto saiti un to izplatot savā paziņu lokā. Par katru tevis piesaistīta cilvēka reklāmas apmeklējumu mēs Tev pieskaitīsim 5 punktus. Reģistrācija ir viegla un ātra, turklāt pēc piereģistrēšanās Tu uzreiz vari sākt savu punktu pelnīšanu. Vienmēr esi možs un nepalaid garām savu iespēju! Papildus iespējai nopelnīt punktus mēs bieži rīkojam akcijas un konkursus, par kuriem vari uzzināt, klausoties mūsu radio, apmeklējot saites vai sekojot ziņām"

Naudu ieskaita kontā . Visam apakšā reāla Latvijas firma (SIA "Naudiņa", Reģ. Nr 40103208860) Firma reāla. Var mēģināt. Atsauksmes - sekos:)Rūdis © 2020 |